قوانین و مقررات

در صورت استفاده شما از سایت ابریشم پلاس و سفارش كالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و مقررات تلقی می شود:

به صورت پیش فرض تمامی مخزن ها و و وان ها به صورت خام بوده و بدون اتصالات می باشند . در صورت نیاز به ورودی ، خروجی و شناور شما می توانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید و یا در توضیحات سفارش به ما اطلاع دهید.

 

كاربران هنگام سفارش كالا یا خدمات ملزم می‌باشند اطلاعات صحيح و كامل را در پایگاه درج نمایند. بديهي است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و عواقب ناشی از آن مستقیما مربوط به خریدار می باشد.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

امکان ثبت و سفارش محصولات به صورت اینترنتی در تمامی ساعات شبانه روز مهیا می باشد.

فروشگاه ابریشم پلاس موظف است به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند.

در صورتی که سفارشی در سایت ثبت شد، حتماً از طرف ما با ثبت کننده سفارش تماس گرفته خواهد شد تا هماهنگی های نهایی و همچنین نحوه دریافت و ارسال سفارش انجام پذیرد.  ممکن است به دلیل اتفاقات غیر قابل پیش بینی تغییراتی در روال ارسال صورت گیرد که تمامی آنها پیش از بارگیری محصول به اطلاع مشتری خواهد رسید.

مدت زمان تحویل کالا برای شهرستانها میانگین کمتر از ۷۲ ساعت از زمان ثبت سفارش می باشد.با توجه به ارسال سفارشات شهرستان ها از طریق سرویس های باربری و پست ، امكان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملكرد این شرکت ها وجود دارد که این از عهده تعهدات این فروشگاه  خارج است. لازم به ذکر است که پرداخت خسارت در صورت وقوع حوادث غیر مترقبه، اعتصاب و مواردی از این دست که ممکن است باعث تاخیر زمان تحویل محصول به مشتری گردد از عهده این شرکت خارج است.

لازم به ذکر است در صورتی که موجودی محصول به اتمام رسیده باشد برای مشتری ثبت سفارش انجام خواهد شد و در زمان توافقی به دست مشتری خواهد رسید که نهایتا ۱ هفته زمان خواهد برد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ  پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

تمام محصولات عرضه شده در این سایت دارای ۵ سال گارانتی می باشند.مشتریان گرامی در هنگام دریافت محصول خود حتماً برگه گارانتی و یا برگه خرید را دریافت و تا پایان مدت زمان گارانتی نزد خود نگه دارند.

خریدار موظف است مبلغ را از طریق درگاه وبسایت ابریشم پلاس بپردازد، در صورت عدم پرداخت وجه درموعد تعیین شده توسط خریدار، فروشنده حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید و در صورت ارسال کالا هزینه ارسال از خریدار دریافت خواهد شد.

دقت در خرید کالا و توجه به مشخصاتی از قبیل اندازه، نوع ، رنگ و غیره به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین هنگام تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با قسمت پیگیری سفارش تماس حاصل نمایید .

کلیه قیمت های درج شده بدون در نظر گرفتن ۹ درصد مالیات بر ارزش افزوده است. مالیات در برگه تسویه حساب و همچنین صورت حساب مشتری نمایش داده می شود.

 

محتوا

کلیه محتویات سایت ابریشم پلاس شامل قانون حق تکثیر شده و مربوط به سایت ابریشم پلاس است

ابریشم پلاس خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

بازخوردها